Prozkoumejte s námi celý svět

Co může být lepší, než prožívat svůj životní sen? Byli jsme úspěšní mladí lidé, s firemními automobily, notebooky, tablety, mobily a pohodovou práci.
Jedno sobotní ráno roku 2014 jsme se s Lucinkou vzbudili, podívali se na sebe a položili si otázky: “ Kam se neustále ženeme? Co je nás cíl? Co nás udělá opravdu šťastnými? Je to každodenní honba za penězi? Vždyť život máme jenom jeden a nikdy nevíme kdy skončí … “ Říkali jsme si, zda nebude lepší žít přítomnosti, využít toho málo co máme a jít za svým cílem? Rozhodnutí všechno opustit a vydat se na cestu kolem světa, bylo pro nás tím nejtěžším v životě. Zkuste se na chvíli zastavit i vy a položte si stejně otázky.. Přejí Vám krásný a úspěšný den

  • We are flying on the same cloud with you guys. Nothing else to say ♥
    David Sánchez & Constance de Marion
  • I also want to be homeless and travel everywhere as you are 🙂 Thanks for inspiration.
    Isabella S Thunberg
  • Vitaj na Bali pán maliar. Keď chces vypic, tak po Bintang vypadni 🙂
    Peter Čurila
Tuk Tuk Sri Lanka Arugam Bay 2015
Šrí Lanka
Šrí Lanka
Bali – Ubud
Indonésie

Travel Guide

Gallery

Experti na cestování po světe

Marián
Dvacet let od této chvíle budete více zklamaní z věcí, které jste neudělali, než , které jste udělali. Zvedněte kotvy a odplujte z bezpečného přístavu. Jen tam na Vás čeká dobrodružství.


Lucinka
Cestuji, protože se chci podívat zpět na svůj život a říct si: "Nemůžu uvěřit, že jsem tohle udělala..." místo "Kéž bych mohla ..."

Tady se teď nacházíme 🙂

Zadejte Váš email pro zasílání novinek